Lietuvos ralio-kroso čempionato 2 ir 3, NEZ BRX 2 etapai Vilkyčiuose
Parašė admin· 2020/07/24 15:38
2020 m. rugpjūčio 15-16 dienomis, Vilkyčių automobilių ralio kroso trasoje įvyks:
2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato II ir III etapai
Latvijos ralio kroso čempionato II etapas
NEZ Baltijos ralio kroso čempionato II etapas.

Daugiau...

Išplėstos Naujienos


2020 m. rugpjūčio 15-16 dienomis, Vilkyčių automobilių ralio kroso trasoje įvyks:
2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato II ir III etapai
Latvijos ralio kroso čempionato II etapas
NEZ Baltijos ralio kroso čempionato II etapas.


Varžybų dokumentai:

1. Varžybų papildomų nuostatai

2. Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato paraiška

3. NEZ Baltijos šalių ir Lietuvos ralio kroso čempionato paraiška

Dalyvio paraiškas siųsti: vilkyciai.ask@gmail.com

4. Dalyvių sąrašas

5. Media akreditacija

6. 2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato dalyviai


Penktadienis 2020/08/14

15:00 Dalyvių parko atidarymas
16:00-20:00 Administracinis patikrinimas (tik LTRX ir LRX)
16:15-20:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas

Šeštadienis 2020/08/15

06:00 Dalyvių parko atidarymas
[TIK LTRX IR LRX]
07:00-09:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:15-09:15 Techninis patikrinimas
09:00-09:45 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
10:10 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:50 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:55 3-as kvalifikacinis važiavimas
15:35 Pusfinaliai ir finalai
18:00 Apdovanojimų ceremonija
(* Po kiekvieno kvalifikacinio važiavimo ir prieš pusfinalius ir finalus bus vykdomi trasos rekonstrukcijos darbai)

[TIK NEZ BRX IR LTRX]
18:00-21:00 Administracinis patikrinimas
18:15-21:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas

Sekmadienis 2020/08/16

06:00 Dalyvių parko atidarymas
07:00-08:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:00-08:00 Techninis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
08:20 Komisarų 1-as posėdis (Varžybų valdymo centras, antras aukštas)
08:00-09:00 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
09:25 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:00 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:10 3-as kvalifikacinis važiavimas
Komisarų 2-as posėdis (10 min po 3-čio kvalifikacinio važiavimo)
14:45 Pusfinaliai ir finalai
Komisarų 3-as posėdis (10 min po finalinių važiavimų)
17:30 Apdovanojimų ceremonija