Varžybų dokumentai:
2. Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato paraiška
3. NEZ Baltijos šalių ir Lietuvos ralio kroso čempionato paraiška
Dalyvio paraiškas siųsti: vilkyciai.ask@gmail.com
4. Dalyvių sąrašas
5. Media akreditacija
6. 2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato dalyviai
5. Media akreditacija
6. 2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato dalyviai
Penktadienis 2020/08/14
15:00 Dalyvių parko atidarymas
16:00-20:00 Administracinis patikrinimas (tik LTRX ir LRX)
16:15-20:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas
16:00-20:00 Administracinis patikrinimas (tik LTRX ir LRX)
16:15-20:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas
Šeštadienis 2020/08/15
06:00 Dalyvių parko atidarymas
[TIK LTRX IR LRX]
07:00-09:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:15-09:15 Techninis patikrinimas
09:00-09:45 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
10:10 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:50 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:55 3-as kvalifikacinis važiavimas
15:35 Pusfinaliai ir finalai
18:00 Apdovanojimų ceremonija
(* Po kiekvieno kvalifikacinio važiavimo ir prieš pusfinalius ir finalus bus vykdomi trasos rekonstrukcijos darbai)
[TIK LTRX IR LRX]
07:00-09:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:15-09:15 Techninis patikrinimas
09:00-09:45 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
10:10 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:50 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:55 3-as kvalifikacinis važiavimas
15:35 Pusfinaliai ir finalai
18:00 Apdovanojimų ceremonija
(* Po kiekvieno kvalifikacinio važiavimo ir prieš pusfinalius ir finalus bus vykdomi trasos rekonstrukcijos darbai)
[TIK NEZ BRX IR LTRX]
18:00-21:00 Administracinis patikrinimas
18:15-21:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas
18:00-21:00 Administracinis patikrinimas
18:15-21:15 Techninis patikrinimas
23:00 Dalyvių parko uždarymas
Sekmadienis 2020/08/16
06:00 Dalyvių parko atidarymas
07:00-08:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:00-08:00 Techninis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
08:20 Komisarų 1-as posėdis (Varžybų valdymo centras, antras aukštas)
08:00-09:00 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
09:25 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:00 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:10 3-as kvalifikacinis važiavimas
Komisarų 2-as posėdis (10 min po 3-čio kvalifikacinio važiavimo)
14:45 Pusfinaliai ir finalai
Komisarų 3-as posėdis (10 min po finalinių važiavimų)
17:30 Apdovanojimų ceremonija
07:00-08:00 Administracinis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
07:00-08:00 Techninis patikrinimas (tik gavę varžybų vadovo leidimą)
08:20 Komisarų 1-as posėdis (Varžybų valdymo centras, antras aukštas)
08:00-09:00 Laisva treniruotė (1 kartas/ 3 ratai)
09:25 1-as kvalifikacinis važiavimas
11:00 2-as kvalifikacinis važiavimas
13:10 3-as kvalifikacinis važiavimas
Komisarų 2-as posėdis (10 min po 3-čio kvalifikacinio važiavimo)
14:45 Pusfinaliai ir finalai
Komisarų 3-as posėdis (10 min po finalinių važiavimų)
17:30 Apdovanojimų ceremonija